|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Productnaam: | 9D uiteindelijke VR-Bioskoop 4 Zetels | Voltage: | 220V |
---|---|---|---|
Macht: | 3,5 kW | Grootte: | L204*W329*H258cm |
Configuratiescherm: | 10“ touch screen | Gewicht: | 600 kg |
Max Load: | 400 kg | VR glas Spec.: | Deepoon VR E3 |
Spelhoeveelheid: | 161 9D-films (met inbegrip van 27 interactieve spelen), 50 5D-films; 3-8 minuten | Garantie: | 12 maanden, technische ondersteuning voor Machineleven |
De naverkoopdienst: | 24 uren door technicus | Toepassing: | Pretpark, Binnenspeelplaats, Winkelcomplex, VR-Streek, Waterpark |
Markeren: | Winkelcomplex9d VR Bioskoop,Multiplayer9d VR Bioskoop,Multiplayer VR het Rennen Simulatorstoel |
Winkelcomplex Multiplayer die het Rennen Stoelen9d Vr Bioskoop met Gezichtswind schieten
Productinleiding
De Metaversewereld komt. Deze de Simulatorbioskoop van het 4 Zetelsspel VR is één van onze nieuwe reeks, wordt het ontworpen in een reeks met 4 spelersvr Slag schietend Simulatormachine, twee spelersvr360 Omwenteling, zelf-VR interactieve Spelmachine. Het heeft betekeniseffect van gezichtswind, gebruikten wij de ventilator van de zeer goede kwaliteitslucht voor winderig, niet de normale kleine ventilator als anderen, grotere wind voor de ervaring van spelers.
Productparameters
Productnaam | 9D uiteindelijke VR-Bioskoop 4 Zetels |
Voltage | 220V |
Macht | 3,5 kW |
Grootte | L204*W329*H258cm |
Configuratiescherm | 10“ touch screen |
Gewicht | 600 kg |
Max Load | 400 kg |
VR glas Spec. | Deepoon VR E3 |
Spelhoeveelheid | 161 9D-films (met inbegrip van 27 interactieve spelen), 50 5D-films; 3-8 minuten |
Garantie | 12 maanden, technische ondersteuning voor Machineleven |
De naverkoopdienst | 24 uren door technicus |
Toepassing | Pretpark, Binnenspeelplaats, Winkelcomplex, VR-Streek, Waterpark |
FAQ
1. Wat is het type van uw films?
Verschrikking, thriller, beeldverhaal, achtbaan, autorennenfilms ect. Geschikt voor volwassene en jonge geitjes.
2. Hebt u om het even welk Certificaat voor VR?
Ja, onze VR heeft Ce, ROHS, SGS… Als u om het even welke extra certificaten vereist, pls vertel ons verkoopteam, en wij zullen helpen om hen te krijgen.
3. Wanneer u de spelen zult bijwerken? Zult u of vrij laden?
Wij zullen de spelen elke maand bijwerken, en het is vrij voor u.
Contactpersoon: Ms. Angela
Tel.: 0086 18664839091
Fax: 86-20-39939909